Atlı İnşaat

1983 Yılından itibaren inşaat sektöründe müteahhitlik hizmet alanında çalışmalarına başlayan  Atlı İnşaat, bu dönemde resmi ve özel sektöre İstanbul ilk sıra da olmak üzere Türkiyenin bir çok şehrinde toplu konut,hastane okul,kültür merkezi,spor salonu,alt yapı (içme suyu şebeke işi, kanal, yol, dere ıslah işi, park, çevre düzenleme işi) ve benzeri taahhüt işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. 
 

Yönetim kademelerinin ciddi ve güvenilir tutumu,titiz çalışmaları ile Atlı İnşaat özellikle resmi müteahhitlik hizmet alanında hızla büyümesini sürdürmüştür.

Arancell

2008 tarihinde faaliyete başlayan Arancell çağın değişen koşullarına ayak uydurarak sarf malzemeden mobil teknoloji ürünleri alanına geçiş yaparak ticaret ve üretimine 2016 yılından itibaren Tuzla'da bulunan İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesinde devam etmektedir. Elektronik üretimin tüm gereksinimlerini karşılayacak altyapı ile donatılmış olan fabrikasında CKD, SKD ve mamül olarak Uydu Alıcıları, Cep Telefonları, LED&LCD TV ve Mobil Teknoloji Cihazları için elektronik ürünler üretilmektedir.

Bahçıvan Motor

25 yıldır ürettiği farklı ölçeklerdeki 100 milyonun üzerinde havalandırma fanını çeşitli uygulama alanlarında dünyanın 65 ülkesinden binlerce müessese ile buluşturan BAHÇIVAN (BVN); tüm havalandırma fanı ve dıştan rotorlu elektrik motorları tasarım, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

A’dan Z’ye yerli üretim felsefesi ile, %100 Türk Malı ürünlerini, uluslarası standartları benimsemiş üretim anlayışı ile rekabet üstünlüğü sağlayarak HVAC (Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme) sektörü ve diğer sektörlere sunan BAHÇIVAN, profesyonel kadrosu ve esnek üretim kabiliyetinin gücüyle Türkiye ve dünyanın dört bir tarafındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Bosan Kompresör

30 yılı aşkın süredir Türk sanayisinin basınçlı hava konusunda destekçisi olan BOSAN KOMPRESÖR A.Ş. ürettiği yüksek kaliteli hava kompresörleriyle sektöründe saygın bir konum kazanmıştır. Genel sanayi uygulamaları tekstil, çimento nakliye işlemleri ve diğer birçok sanayi tesisleri için geliştirdiğimiz pistonlu kompresörlerle firmanın amacı sanayicilerin ihtiyaçlarına odaklanan verimli, ekonomik çözümler sağlamaktır.

Çoşkunlar Paslanmaz

Her türlü demir çelik hurdaları ile paslanmaz çelik hurdaları ve metal ve metal olmayan tüm hurda emtia ve malzemelerin alım satımını gerçekleştirmektedir. Ayrıca istenilen kalitede ve kapasitede silindirik ve prizmatik depoları yerinde özel imalat ile argon ve elektrik kaynağı yöntemi ile yapabilmektedir. Suyu tutmak, depolamak çok önemli bir konudur. Ama bunu sağlarken maliyetler, işlevsellik, görsellik, uzun ömürlülük gibi etkenler çok önemlidir. Coşkunlar Paslanmaz su depoları veya başka amaçlı sıvıları depolamayı paslanmaz depolar halinde tasarlamaktadır.

Doruk Yemek

2002 yılında toplu yemek ve üretim ve Servis Hizmetleri Özel yemek organizasyon hizmetleri ile faaliyetine başlamış olup , 2009 yılında Orion Grup tarafından %100 hissesi satın alınarak , yeni kurumsal kimliği ile sektörün önde gelen firmaları arasında olmaya ve hizmet ağını , genişleterek büyüme devam etmektedir. Orion Grup; 1999 yılında Henkel – Ecolab Temizleme sistemleri ile sağlık kurumları, AVM, Endüstriyel Tesisle de hijyen ve kimyasal ürünlerin lider satış noktası haline gelmiştir. Cafe, temizlik, güvenlik, dönemsel personel destek, çamaşırhane yönetim, medikal sterilizasyon gibi hizmetlerine Doruk Yemek'i de satın alarak güç birliği yaratmıştır.

Bugün 41 İlde 6000’i geçen çalışan sayısı ile hizmet sektörünün lideri olmaya devam eder.

Esestaş İnşaat

Alışılmışın dışında projeleriyle Esestaş İnşaat, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için çabalamaktadır. Doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahiptir.

Esestaş İnşaat, misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla, farklı mimari çözümler sunarak projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor.

Malatya Pazarı

Kuruyemişte kalite geleneği… 1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak, İstanbul Mısır Çarşısında temelleri atılan, kaliteden ödün vermeyen Malatya Pazarı geleneği; günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile devam ettirilmektedir. Malatya Pazarı; modern teknoloji ile geleneksel üretim arasında denge oluşturarak kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerinin ülkemizde önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan Malatya Pazarı üreticiye ve çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve çoğunluğu yerli üretim çeşitleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumdur. Beslenme kültürümüzde geçmişten günümüze bir köprü oluşturabilmek için; araştırma geliştirme faaliyetlerinden, bilişim teknolojilerinden, otomasyondan ve nitelikli iş gücünden en üst düzeyde yararlanılmaktadır. 

Makel Elektrik

Makel Şirketler Grubu, elektrik malzemeleri sektöründe 1977 yılında faaliyetine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Türk sermayeli bir gruptur. Elektrik malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından birisi olan Makel, uzun yıllardır ihracat lideri olarak dünyanın 40’ ı aşkın ülkesine, en son teknoloji kullanılarak ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarlarında istikrarlı büyümesine devam eden Makel, on yıl içerisinde Asya, Avrupa ve Afrika pazarlarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmeyi, iç pazarda ise lider firma olmayı hedeflemektedir.  

Model İnşaat

1993 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleridir. Özellikle taahhüt sektöründe okul, hastane, hizmet binaları, depolar, fabrikalar ve konut inşaatlarını en üst standartlarda, yüksek katma değerli projeler ile gerçekleştirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir, inşaat sektöründe hizmet veren Model İnlaat'ın en önemli ilkesi müşteri memnuniyeti olmuştur. Ggelişen inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, iş güvenliğininden asla taviz vermeyerek, taahhütlerini zamanında ve eksizksiz yerine getirerek, güçlü teknik ve idari kadrosuyla her türlü ekip ve ekipmanlarıyla kurumsallaşma adına çok önemli adımlar atmıştır. Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayış ve çalışmaları ile kalıcı ve özgün projelere imza atmaya devam etmektedir.

Mandis Pırlanta

Mandis Pırlanta; pırlanta,mücevher ürünleri toptan ve perakende olarak müşterilerine ulaştırma amacıyla Nuruosmaniye'de kurulmuştur. Sektörde bilinen bir marka haline gelen Mandis,katıldığı yerli ve yabancı fuarlar ile daha geniş bir kitleyi hedeflemektedir. 

Mandis firmasının amacı ürünlerini müşterilerine kaliteden ödün vermeden sunmak, müşterilerini pırlanta hakkında doğru bilgilendirmek ve tüm ürünlerinde üretim, satış ve satış sonrasındaki hizmetleri ile müşterilerinin yanında olmaktır.

Özçınarlar Madeni Yağ, Oksello

2000 yılında kurulan fabrikasında Kütahya-Tavşanlı çevre yolu üzerinde üretimine devam etmektedir. Oksello olarak Türkiye'de göstermiş oldukları başarıyı yurt dışında da devam ettirebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Modern cihazlar ile donatılmış labaratuvarlarında Ar-Ge çalışmalarına uzman ekipler ile devam etmektedir. Kalite konusunda çok iddalı olduklarını ve çalışmalarını yakından görmek isteyen tüm müşterilerine kapılarının açık olduğunu belirtmektedirler.

Özgü İnsan Kaynakları

İşletmelerin en önemli sermayesi olan insan kaynağına yapılacak yatırım, uygulama ve yönetimini doğru yönlendirmede uzman olan ÖZGÜ; insan kaynakları danışmanlığı ve destek hizmetleri konularında iki farklı firma olan ÖZGÜ İnsan Kaynakları ve ÖZGÜ İdari Hizmetler olarak; 12 yılı aşkın süredir ülke genelinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile yola çıkan Özgü müşterilerinin varlığının teminatı olduğu bilinci ile hizmet üreterek, yaptığı her işte artı değer yaratmayı, bununla birlikte en önemli sermayesi olan insan kaynağına gerekli yatırımı yaparak sürekli gelişimlerini sağlamayı, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymayı prensip edinmiştir.

Panaroma Group

Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Haşmet Mürşit ve Gazanfer Mürşit tarafından 2010 yılında kurulan Panaroma Grup inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır. 
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Panaroma Grup yoğun ilgiyle karşılanan butik projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 
'Kaliteli Yaşam' ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren Panaroma Grup kaliteli projeleri en makul fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Parantez Elektronik

Parantez Elektronik ve Bilişim Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe, kendi tescilli markası olan CADEX marka güvenlik ürünlerini, oluşturduğu bayi ağı ile tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır. 
Kurulduğu günden beri satış, pazarlama, çalışmalarının yanı sıra, teknik servis hizmeti ve araştırma geliştirme çalışmaları ile ilgili de sürekli altyapısını geliştirerek sektör içinde kendine haklı bir yer edinmeyi başarmıştır. 2009 yılında, 15 yıllık sektörel tecrübeye sahip yöneticiler tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde 1500’ün üzerinde bayisi olup, Elektronik Güvenlik sektörünün en yenilikçi firması olma gayreti ile yola çıkmış bulunan Parantez Elektronik ithalat ve toptan satış faaliyetleri ile hizmet vermektedir.

Roll Caption

Film kataloğunda farklı türlerde bir çok yabancı filmi barından Roll Caption, uluslararası düzeyde bir çok ödüllü filmi ithal ederek Türkiye'deki sinema izleyicileriyle buluşturuyor.

Santana Deri

Santana 1971 yılında, 5 sanatkardan oluşan ekibiyle, 15m2'lik imalat hanesinde deri eşya üretimi yapan, Pirci Başaran Kolektif şirketi adı altında, bir aile şirketi olarak kuruldu. Kısa bir süre sonra ürün kalitesi ve Santana sanatkarlığının eşsiz doğası nedeniyle pazar tarafından aranan bir marka oldu. Günümüze kadar sürekli gelişen ve büyüyen Santana, kullandığı üstün kaliteli deri ve malzemeler, markasına kattığı
sanatkarlığı sayesinde yüksek standartlarını korumaya devam etmektedir. Deri ürünler üzerinde uzmanlaşmış, bir tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtım şirketi olan Santana, Türkiye de sanatkarlığı ve yenilikçi yaklaşımını ürünlerine katan marka olarak tanınmaktadır. Orijinal doğu batı kültürü tasarımları, yenilikçi yaklaşımı, zengin kaliteli deri ürünleri ve özel kumaşları, üstün ürün kalitesi, dayanıklılığı ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığı Santana markasını öne çıkaran ilkeler olmuştur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Santana, geliştirdiği yüzlerce modele ilave olarak sürekli yeni ürün ve dizayn türlerini ortaya çıkararak, Santana markasının ayırt edici anlayışını oluşturmaktadır.

Zitaş İnşaat

‘’1971’de kurulan Y. Ziya Zülfikar İnşaat Taahhüt firması, 1985’te Zitaş Zülfikarlar İnş. Tic. ve San. A.Ş. adını almıştır. Bizeler, ikinci nesil olarak devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Yaklaşık 36 yıldır, onlarca projeye imza atan firmamız, tecrübesi, kurumsal yapısı ve sahip olduğu iş kültürü sayesinde sektörün en güçlü ve güvenilir kuruluşları arasında yer almaktadır. Uzman mühendis kadromuz ve deneyimli ekibimiz, mühendislik projelerini bir yaşam şekline dönüştürmek için en ince detaylara kadar titizlikle çalışmaktadır. Zitaş İnşaat, gelecekte de ulusal ve uluslararası platformda aynı duyarlılıkla sektöre yön vermeye devam edecektir. Kalite ve güvenilirlik rotamız, çevreye ve çalışanlara saygı ilkemiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız her zaman ana hedefimiz olacaktır.’’

Pınar Zülfikar

Yönetim Kurulu Başkanı

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 Bilgi Ekonomisi Danışmanlık


İLETİŞİM

Bilgi Ekonomisi Danışmanlık Park Maya Sitesi, Yıldırım Oğuz Göker Cd. Carlton 17, D:3, K:1 Akatlar - Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 0 (532) 111 66 51
E-posta: info@bilgiekonomisi.com.tr