Türk Birliği

250 Milyon'dan fazla Türk'ün yaşadığı dünyamızda, AB şeklinde ama kendimize özgü bir Türk Birliği'nin kurulmasi, 7 bağımsız Türk Devletleri'nin ekonomik ve askeri güçlerini bir birlik altında toplama gereği artık kaçınılmaz hale gelmiştir.

Türk Birliği, AB için en iyi ve geçerli bir seçenektir. Türk Birliği, Kıbrıs, Ege Adaları, Batı Trakya, sözde Ermeni Soykırımı, Karabağ, Güney Azerbeycan, Doğu Türkistan, Kerkük ve Kürt sorunları gibi birçok meseleyi, Türk Ulusu'nun lehinde çözüme kavuşturacak bir formüldür.

Orta Asya'dan Avrupa'ya kadar uzanan toprakları ile TB, gerçekleşme aşamasında olan 4 imparatorluk(!) arasında güç dengelerini sağlayacak ve kalıcı bir dünya barışına katkıda bulunacaktır. [Yabancı bir kaynaktan Türkçe'nin konuşulduğu ülkeler haritası: http://titus.uni-frankfurt.de/didact/karten/turk/turklm.htm]

Ekonomik ve Askeri güçlerimizin birleşmesi ile oluşacak kaynak ve tasarruflardan elde edilen imkanlarla ortak iç sorunlarımız olan yüksek işsizlik, eğitimsizlik oranları kısa bir süre içinde aşağı rakamlara çekilebilecektir; ham meddelerimiz TB icinde işlenebilecek ve üretici durumuna gelinebilecektir; dış borçlar ödenebilecek ve IMF ve dış ülkelerin baskı ve yönlendirmelerinden kurtulunabilecektir.

Her zorluğa ve önümüze çıkartılacak engellere rağmen, Türk Birliği'ni kurma çalışmalarını sürdürmek, Türk milletinin geleceği icin vazgeçilmez bir görevdir. Bu görevi vatan borcu bilen ve böyle inanan her Türkün TB'nin gerçekleşmesi için az veya çok, tek başına veya ekip olarak, sivil toplum kuruluş üyesi veya devlet gorevlisi olarak yapabilecekleri vardı.r.

Yapabileceklerimizi, fiile dönüştürme zamanı şartların olgunlaştığı bu an ve bugündür. TürkBirDev grubuna üyeliğinizle, Türk Birliği'ne "EVET" diyerek, Türk Birliği için olumlu bir adım atmış oluyorsunuz; candan teşekkürler!

Türk Birliği sizinle mümkün, TürkBirDev sizinle daha güçlü olacaktı

Başarılarımızın devamı dileğimle,

Sefer Özdemir

TürkBirDev adına