REFERANSLARIMIZ

1983 Yılından itibaren inşaat sektöründe müteahhitlik hizmet alanında çalışmalarına başlayan Atlı İnşaat, bu dönemde resmi ve özel sektöre İstanbul ilk sıra da olmak üzere Türkiyenin bir çok şehrinde toplu konut,hastane okul,kültür merkezi,spor salonu,alt yapı (içme suyu şebeke işi, kanal, yol, dere ıslah işi, park, çevre düzenleme işi) ve benzeri taahhüt işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Yönetim kademelerinin ciddi ve güvenilir tutumu,titiz çalışmaları ile Atlı İnşaat özellikle resmi müteahhitlik hizmet alanında hızla büyümesini sürdürmüştür.Bosan 15 Ekim 1981 tarihinde , hava kompresörü üretimini hedefleyerek faaliyetine İstanbul Doğu San Sitesinde başlamıştır. BOSAN , İstanbul Halkalıda üretim yapmaktadır .İlk üretim 15 Şubat 1982 yılında piyasaya verilmiştir. İlk üretim tipi bugünde üretimde olan 85 serisinin en gözde tipi olan B – 8285 MT kompresörüdür. Sırası ile 1986 yılında vidalı kompresör , 1988 yılında 92220 serisi kompresörleri üretime sokmuştur.BVN, çeşitli uygulama alanlarında kullanılan, farklı ölçeklerdeki milyonlarca havalandırma fanını 30 yıldır dünyanın 65 ülkesinden binlerce müessese ile buluşturmaktadır. BVN bu geniş ürün gamında yer alan havalandırma fanı ve dıştan rotorlu elektrik motorlarının tasarım, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

A’dan Z’ye yerli üretim felsefesi ile %100 Türk Malı ürünlerini, uluslararası standartları benimsemiş üretim anlayışı ile rekabet üstünlüğü sağlayarak HVAC (Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme) sektörü ve diğer sektörlere sunan BVN, profesyonel kadrosu ve esnek üretim kabiliyetinin gücüyle Türkiye ve dünyanın dört bir tarafındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.Kuruyemişte kalite geleneği… 1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak, İstanbul Mısır Çarşısında temelleri atılan, kaliteden ödün vermeyen Malatya Pazarı geleneği; günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile devam ettirilmektedir. Malatya Pazarı; modern teknoloji ile geleneksel üretim arasında denge oluşturarak kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerinin ülkemizde önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan Malatya Pazarı üreticiye ve çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve çoğunluğu yerli üretim çeşitleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumdur. Beslenme kültürümüzde geçmişten günümüze bir köprü oluşturabilmek için; araştırma geliştirme faaliyetlerinden, bilişim teknolojilerinden, otomasyondan ve nitelikli iş gücünden en üst düzeyde yararlanılmaktadır.


Makel Şirketler Grubu, elektrik malzemeleri sektöründe 1977 yılında faaliyetine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Türk sermayeli bir gruptur. Elektrik malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından birisi olan Makel, uzun yıllardır ihracat lideri olarak dünyanın 40’ ı aşkın ülkesine, en son teknoloji kullanılarak ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarlarında istikrarlı büyümesine devam eden Makel, on yıl içerisinde Asya, Avrupa ve Afrika pazarlarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmeyi, iç pazarda ise lider firma olmayı hedeflemektedir.


DENGE , müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile güvenli, hijyenik ürünler sunup, bunları sağlamak için ürün temininden, depolamaya, üretimden müşterilere sunuma kadar geçen tüm evrelerde hijyeni, insan sağlığını, gıda güvenirliliğini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Sektöründe son teknoloji ve hijyene son derece önem vererek, verimliliği, rekabeti, ürün ve personel çalışan kalitesi ile Türkiye'deki ve dünyadaki müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak tüm dünyayla ithalat ve ihtacat ağını, kaliteli ürün ve hizmetlerini sürekli gelişen ve yükselen bir ivmeyle sürdürmektedir.
Mandis Pırlanta; pırlanta, mücevher ürünleri toptan ve perakende olarak müşterilerine ulaştırma amacıyla Nuruosmaniye'de kurulmuştur. Sektörde bilinen bir marka haline gelen Mandis, katıldığı yerli ve yabancı fuarlar ile daha geniş bir kitleyi hedeflemektedir.

Mandis firmasının amacı ürünlerini müşterilerine kaliteden ödün vermeden sunmak, müşterilerini pırlanta hakkında doğru bilgilendirmek ve tüm ürünlerinde üretim, satış ve satış sonrasındaki hizmetleri ile müşterilerinin yanında olmaktır.2000 yılında kurulan fabrikasında Kütahya-Tavşanlı çevre yolu üzerinde üretimine devam etmektedir. Oksello olarak Türkiye'de göstermiş oldukları başarıyı yurt dışında da devam ettirebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Modern cihazlar ile donatılmış laboratuvarlarında Ar-Ge çalışmalarına uzman ekipler ile devam etmektedir. Kalite konusunda çok iddialı olduklarını ve çalışmalarını yakından görmek isteyen tüm müşterilerine kapılarının açık olduğunu belirtmektedirler.


İşletmelerin en önemli sermayesi olan insan kaynağına yapılacak yatırım, uygulama ve yönetimini doğru yönlendirmede uzman olan ÖZGÜ; insan kaynakları danışmanlığı ve destek hizmetleri konularında iki farklı firma olan ÖZGÜ İnsan Kaynakları ve ÖZGÜ İdari Hizmetler olarak; 12 yılı aşkın süredir ülke genelinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile yola çıkan Özgü müşterilerinin varlığının teminatı olduğu bilinci ile hizmet üreterek, yaptığı her işte artı değer yaratmayı, bununla birlikte en önemli sermayesi olan insan kaynağına gerekli yatırımı yaparak sürekli gelişimlerini sağlamayı, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymayı prensip edinmiştir.


Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Haşmet Mürşit ve Gazanfer Mürşit tarafından 2010 yılında kurulan Panaroma Grup inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Panaroma Grup yoğun ilgiyle karşılanan butik projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

'Kaliteli Yaşam' ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren Panaroma Grup kaliteli projeleri en makul fiyatlarla satışa sunmaktadır.
Santana 1971 yılında, 5 sanatkardan oluşan ekibiyle, 15m2'lik imalat hanesinde deri eşya üretimi yapan, Pirci Başaran Kolektif şirketi adı altında, bir aile şirketi olarak kuruldu. Kısa bir süre sonra ürün kalitesi ve Santana sanatkarlığının eşsiz doğası nedeniyle pazar tarafından aranan bir marka oldu. Günümüze kadar sürekli gelişen ve büyüyen Santana, kullandığı üstün kaliteli deri ve malzemeler, markasına kattığı

sanatkarlığı sayesinde yüksek standartlarını korumaya devam etmektedir. Deri ürünler üzerinde uzmanlaşmış, bir tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtım şirketi olan Santana, Türkiye de sanatkarlığı ve yenilikçi yaklaşımını ürünlerine katan marka olarak tanınmaktadır. Orijinal doğu batı kültürü tasarımları, yenilikçi yaklaşımı, zengin kaliteli deri ürünleri ve özel kumaşları, üstün ürün kalitesi, dayanıklılığı ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığı Santana markasını öne çıkaran ilkeler olmuştur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Santana, geliştirdiği yüzlerce modele ilave olarak sürekli yeni ürün ve dizayn türlerini ortaya çıkararak, Santana markasının ayırt edici anlayışını oluşturmaktadır.
Kökleri 1956 yılına dayanan firmamız , 1973 yılından itibaren Öz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.Yapılan işler arasında; şehir içi ve şehirlerarası yol yapımı, köprü, tünel, baraj, sulama, drenaj, kanalizasyon, içme suyu, arıtma tesisi, atık depolama tesisi gibi alt yapı işleri ile toplu konut, iş merkezi, otel gibi bina ve sosyal tesis inşaatlarının anahtar teslimi işleri yer alır.Şirketimiz yarım aşırı aşkın süredir yaptığı işlerden elde ettiği bilgi ve tecrübe birikimi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.1997 yılından itibaren inşaat yapı malzemeleri alanında çözümler sunan önemli markaların pazara sunulmasında öncülük etmektedir. Kurulumundan itibaren ürün yelpazesini genişleterek, daha geniş kategoride hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.Kaliteli ürün ve hizmeti kendisine ilke edinen firmamız, silikon sektöründe lider konumunda bulunan Dow Corning silikonlarını 1997 yılında Ankara’da tanıtan ve pazarlamasını yapan ilk firma olmuştur. Müşteri taleplerini daha iyi karşılayabilmek adına, firmamız 2007 yılında İvedik OSB bölgesinde yeni binasına taşınmış ve ürün portföyünün de genişlemesiyle birlikte müşterilerimize daha etkin bir hizmet sunmamızı sağlamıştır. Yaklaşık 21 yıldır inşaat sektöründe yenilikleri takip eden firmamız ürün yelpazesini genişleterek, kaliteli çizgisinden ödün vermeden, özellikle giydirme cephe ürünlerini müşterilerine sunmak üzere stoklama ve servis hizmeti ile bir arada tedarikini sağlayarak büyümeye devam etmektedir.